ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Oznámení hokejbalového svazu

Prodej alkoholu na sportovištích

Logo CMSHb

Hokejbalovým klubům, pořadatelům sportovních akcí a provozovatelům sportovních hřišť přinášíme informace o prodeji alkoholu na sportovištích při pořádání sportovních akcí. V textu naleznete odpovědi na otázky související s prodejem alkoholu.    

MŮJ KLUB 2020

Logo MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo dotační Výzvu MŮJ KLUB 2020 k podání žádostí o poskytnutí dotace na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže do 23 let. Výzva je zaměřena na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, které se věnují sportování dětí a mládeže.

Investiční dotace pro TJ a SK

Logo MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo Výzvu V5 SPORT k podávání žádostí o investiční dotace v rámci programu 133 530 Podpora materiálně technické základny sportu 2017 až 2024 a jeho podprogramu 133D 531 Podpora materiálně technické základny sportu – ÚSC, SK a TJ. Výzva je výhradně určena pro TJ a SK.

Zpravodaj ČUS 7/2019

Logo ČUS

Vyšel nový zpravodaj České unie sportu. Zpravodaj vychází v každém měsíci, mimo prázdnin, v rozsahu kolem 20 stránek. Je určen všem subjektům sdruženým v České unii sportu.

Vyhlášení výběrového řízení na nový informační systém

ČMSHb

Českomoravský svaz hokejbalu na základě usnesení Valné hromady 2019 vypisuje výběrové řízení na zhotovitele nového informačního systému.

Výběrové řízení na pozici manažera rozvoje

Výběrové řízení

ČMSHb vyhlašuje výběrové řízení na pozici manažera rozvoje. Výběrové řízení je otevřeno všem uchazečům splňujícím vyhlášená kritéria a požadavky.

Zpravodaj ČUS 5/2019

Logo ČUS

Vyšel nový zpravodaj České unie sportu. Zpravodaj vychází v každém měsíci, mimo prázdnin, v rozsahu kolem 20 stránek. Je určen všem subjektům sdruženým v České unii sportu.

Zpravodaj ČUS 4/2019

Logo ČUS

Vyšel nový zpravodaj České unie sportu. Elektronickou verzi najdete zde. Zpravodaj vychází v každém měsíci, mimo prázdnin, v rozsahu kolem 20 stránek. Je určen všem subjektům sdruženým v České unii sportu.

Informace ze zasedání předsednictva

Logo ČMSHb

Předsednictvo ČMSHb se sešlo na svém pravidelném zasedání v ponděli 15. března v Praze.

Informace ze zasedání předsednictva

Logo CMSHb

Předsednictvo ČMSHb se sešlo na svém pravidelném zasedání v ponděli 25. února v Praze.

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu