ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Českomoravský svaz hokejbalu prodloužil smlouvu se společností Vodafone

Datum: 14. 08. 2017
Autor: Tomáš Březina
Sdílej přes:
logo Vodafone

Smlouva s poskytovatelem veřejně dostupných služeb elektronických komunikací společností Vodafone Czech Republic a. s., byla prodloužena na další dvouleté období.

V nové smlouvě dochází k úpravě cenové úpravě nabídky služeb elektronických komunikací v síti Vodafone OneNet. Do této sítě se může zapojit každý členský subjekt ČMSHb. K využívání služeb sítě Vodafone OneNet určené pro hokejbal je třeba uzavřít smlouvu s Českomoravským svazem hokejbalu o dodržování základních pravidel, který vyplývají z rámcové smlouvy uzavřené mezi ČMSHb a společností Vodafone Czech Republic a. s.

Nově dochází k rozšíření nabídky neomezeného tarifu FLAT, který je nyní nabízen ve dvou variantách - FLAT 2 GB za 350 Kč a FLAT 4 GB za 380 Kč (pozn. dříve byl FLAT 1,5 GB za 390 Kč). U "korunového" tarifu FALLBACK dochází ke snížení ceny za volání z 1,00 Kč za min. na 0,90 Kč za min. a u zpráv SMS z 0,80 Kč za zprávu na 0,70 Kč. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Máte zájem o zapojení do hokejbalová sítě Vodafone OneNet? Bližší informace rádi zašleme na vyžádní. Napiště nám na e-mailovou adresu vodafone@hokejbal.cz.

Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu