ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Založte si účet s naším partnerem UniCredit Bank a podpořte tak český hokejbal!

Datum: 03. 07. 2019
Autor: Tisková zpráva
Sdílej přes:
UniCredit Bank připravila pro všechny hokejbalisty nabídku, která se nedomítá!

Vážení příznivci hokejbalu, rádi bychom vás informovali o spuštění pilotní spolupráce s novým partnerem ze světa financí UniCredit Bank. Této bance není podpora sportu vůbec cizí a v minulých letech byla dokonce jedním z partnerů fotbalových soutěží UEFA. Nyní se ovšem rozhodla podpořit i veřejnosti méně známé sporty, jako je právě hokejbal. Společně jsme dali dohromady nový způsob spolupráce. Banka nabízí do konce července svým novým klientům až 1 700 Kč jako odměnu za založení účtu! Více informací v článku.

Za každý nově založený účet online s PROMO kódem „Hokejbal2019“ přispěje UniCredit Bank 500 Kč na rozvoj mládeže. Běžný účet U konto založíte hravě za pár minut na www.unicreditonline.cz.

Navíc teď banka nabízí až do 31.7.2019 novým klientům odměnu až 1 700 Kč za založení běžného účtu a jeho aktivní využívání.

Chci založit U konto online


S U kontem můžete vybírat ze všech bankomatů po celém světě ZDARMA
, což je bezpochyby skvělá výhoda. Ať už budete na hokejbalovém zápase kdekoli, tak budete mít své peníze vždycky po ruce. Navíc za U konto neplatíte skutečně žádné poplatky, stačí si na účet posílat 12 tisíc Kč měsíčně.

Je tedy jenom na nás, jak úspěšná tato spolupráce bude. Čím více budeme my, hokejbalisté a fanoušci tohoto sportu využívat služeb UniCredit Bank, tím více bude banka podporovat hokejbalový svaz a naše mladé hokejbalisty. Pojďte do toho s námi!

Brankářská hokejbalová škola

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu