ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Zveřejněny termíny akcí pro brankáře

Ukázka - brankaři

Pro mladé brankáře a jejich rodiče je zveřejněn plán akcí campů pro rok 2020. Akce pro brankaře jsou organizovány pod vedením Brankařské sekce Metodické komise. Hlavním organizátorem je tým trenérů okolo Ondřeje Almašiho.

Nové projekty pro mládežnické kluby

Vybavení

Komise mládeže představuje hokejbalovým klubů dvojici nových projektů, které cílí na podporu celků mládeže v podobě materiálně těchnického vybavení. Oba projekty zahrnují vybavení a pomůcky vhodné k realizaci tréninkových jednotek mládeže.

Oslovení celků k doporučení hráčů kategorie U14 a juniorek U16

Oslovení

Celkům mládeže se nabízí možnost doporučit pro campy hráčů U14 a juniorek U16. Plánované přípravné campy se uskuteční během podzimních školních prázdnin a také po skončení podzimní části soutěží.

Program semináře HCM

HCM

V neděli 1.9 se uskuteční třetí z letošních seminářů HCM. Místem konání semináře je Kladno. Program obsahuje, jak praktické, tak teoretické prvky. Jedním z lektorů semináře je trenér brankářů a kondiční specialista Ondřej Almaši. Tématem semináře je příprava brankařů, ukázky pohybových cvičení a zakončení v hokejbale.

Informace k projektu První školní den?!

Škola

Projekt s několikaletou tradicí nesoucí název "První školní den? První trénink hokejbalu!" bude v roce 2019 obohacen o školní předměty s tématikou SP juniorů a juniorek v hokejbale a je tak návazností na úspěchy celků na mezinárodních akcích v roce 2019. Kluby mohou získat k letákům navíc rozvrhy a sešity, obě položky jsou připraveny v chlapecké a dívčí verzi.

Informace pro účastníky a účastnice CTM a HCŽ

ČMSHb

Organizátoři tradičních letních akcí CTM a HCŽ přináší sumární informace pro účastníky včetně možnosti účasti na seminářích obnovy trenérské licence.

Červnový seminář HCM za účasti lektora Václava Petráše

HCM

V termínu 29.6 se na zimním stadionu v České Třebové uskuteční další ze seminářů HCM. Hlavní část semináře bude tvořena sdělením lektora Václava Petráše. Účast na semináři je možné využít k obnově licence.

Nový projekt na podporu trenérů mládeže v klubech

Coaching

ČMSHb vyhlašuje prostřednictvím Komise mládeže a metodiky nový program na podporu trenérů mládeže v klubech. Přihlášení do programu je otevřeno všem mládežnickým celkům splňujícím podmínky a kritéria programu. 

Školní set - 3.vlna

Škola

Komise mládeže vyhlašuje v roce 2019 třetí vlnu možnosti zapojit se do projektu Školní set, který umožňuje klubům získat pro partnerské školy a školky vybavení pro hraní hokejbalu přímo ve školních zařízeních. Zpětná vazba na tento projekt je velmi pozitivní a otevírá další možnosti pro náborové a prezentační akce.

Mládežnický set

Set

Komise mládeže ČMSHb uvolňuje informace o programu podpory mládežnických hokejbalových klubů s názvem "Mládežnický set". Ambicí projektu je podpořit mládežnické celky při pořízení cenově velmi nákladné položky brankařské výstroje případně dalšího hokejbalového vybavení a zjednodušit klubům kroky navazující na jejich úspěšné náborové projekty.

Partneři českého hokejbalu