ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Informace k projektu První školní den?!

Škola

Projekt s několikaletou tradicí nesoucí název "První školní den? První trénink hokejbalu!" bude v roce 2019 obohacen o školní předměty s tématikou SP juniorů a juniorek v hokejbale a je tak návazností na úspěchy celků na mezinárodních akcích v roce 2019. Kluby mohou získat k letákům navíc rozvrhy a sešity, obě položky jsou připraveny v chlapecké a dívčí verzi.

Informace pro účastníky a účastnice CTM a HCŽ

ČMSHb

Organizátoři tradičních letních akcí CTM a HCŽ přináší sumární informace pro účastníky včetně možnosti účasti na seminářích obnovy trenérské licence.

Červnový seminář HCM za účasti lektora Václava Petráše

HCM

V termínu 29.6 se na zimním stadionu v České Třebové uskuteční další ze seminářů HCM. Hlavní část semináře bude tvořena sdělením lektora Václava Petráše. Účast na semináři je možné využít k obnově licence.

Nový projekt na podporu trenérů mládeže v klubech

Coaching

ČMSHb vyhlašuje prostřednictvím Komise mládeže a metodiky nový program na podporu trenérů mládeže v klubech. Přihlášení do programu je otevřeno všem mládežnickým celkům splňujícím podmínky a kritéria programu. 

Školní set - 3.vlna

Škola

Komise mládeže vyhlašuje v roce 2019 třetí vlnu možnosti zapojit se do projektu Školní set, který umožňuje klubům získat pro partnerské školy a školky vybavení pro hraní hokejbalu přímo ve školních zařízeních. Zpětná vazba na tento projekt je velmi pozitivní a otevírá další možnosti pro náborové a prezentační akce.

Mládežnický set

Set

Komise mládeže ČMSHb uvolňuje informace o programu podpory mládežnických hokejbalových klubů s názvem "Mládežnický set". Ambicí projektu je podpořit mládežnické celky při pořízení cenově velmi nákladné položky brankařské výstroje případně dalšího hokejbalového vybavení a zjednodušit klubům kroky navazující na jejich úspěšné náborové projekty.

Vyhlášen projekt náborový set

Logo ČMSHb

Komise mládeže přináší organizátorům náborových projektů mládeže informace o třetím ročníku projektu podpory náborových akcí mládeže. Projekt je pojmenován "Náborový set". Co si pod těmito dvěma slovy představit? Co set obsahuje a jakou cestou je možné jej získat?

Projekt sportovních dní školek a družin

Školka

Tradiční projekty sportovních dní školek a družin znají formu a druh podpory pro rok 2019. Zapojte se do stále více populárních projektů Komise mládeže podporujících akce pro školní a předškolní mládež.

Informace k projektu Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!

Zápis

Komise mládeže vyhlašuje další z ročníků populární náborové akce s názvem "Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!. Projekt jako již tradičně cílí na náborově perspektivní skupinu budoucích žáků prvních tříd. Organizátoři projektu mohou získat pro náborové aktivity krom letáků také řadu předmětů s dětskou tematikou.  

Program podpory příměstských táborů

Tábor

Komise mládeže zveřejňuje informace o programu podpory příměstských táborů náborového chrakteru, které se v posledním období těší velké popularitě a zájmu, jak ze strany pořádajících klubů, tak ze strany mládeže. Součástí dokumentace je také doporučení k organizaci akce a ukázky z již zrealizovaných táborů.

Partneři českého hokejbalu