ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Školní set 2019

Školní set

Komise mládeže zveřejňuje podrobnosti ke třetímu ročníku projektu Školní set. Projekt je zaměřen na spolupráci klubů a školních zařízení v podobě škol a školek. Projekt je možné vnímat jako cestu nastavení spolupráce se školními zařízeními s možností partnerství a vyústění např. v podobě vzniku hokejbalových kroužků? Informace o projektu naleznete také v sekci Školní set.

Dokumentace k projektu HPD

Logo ČMSHb

Komise mládeže ČMSHb zveřejnila informace k projektu školních turnajů s názvem Hokejbal proti drogám. Informace o propozicích, termínech okresních a krajských kol naleznete v rámci dokumentace k projektu. Více informací naleznete v sekci HPD.

Jak se přihlásit na CTM a HCŽ 2019?!

Logo ČMSHb

Tradiční letní soustředění mládeže a dívek na sportovištích města Litomyšl zná nejen termíny konání, ale také způsob přihlášení na akci. Uvažujete o účasti? Nepromeškejte termín 1.2.2019, kdy se 20:00 otevře možnost přihlášení.

Únorový seminář HCM ve znamení ukázek TJ

HCM

HCM se sejdou k tradičnímu únorovému semináři v prostorách ZŠ Benešovo náměstí v Pardubicích. Seminář je zaměřen na ukázky z TJ včetně aktivního zapojení trenérů a představení programu vzdělávání trenérů brankařů.

Zveřejněn program prosincového setkání HCM

HCM

Prosincový seminář HCM je tvořen odborným sdělením lektora Mgr. Václava Petráše na téma Komunikace a zpětná vazba v tréninku mládeže. Seminář je zakončen setkáním vedoucích HCM jednotlivých center mládeže.

Termíny CTM a HCŽ pro rok 2019

Logo ČMSHb

Hokejbalové veřejnosti přinášíme informace o termínech letních campů mládeže a dívek, které se tradičně konají na sportovištích města Litomyšl. Novinkou pro ročník 2019 je změna způsobu přihlašování a to formou odeslání formuláře v rezervačním systému.

Balanční pomůcky

Bosu

Komise mládeže ČMSHb uvolňuje informace o programu podpory mládežnických hokejbalových klubů s názvem "Balanční pomůcky". Ambicí projektu je podpořit mládežnické celky při pořízení cenově velmi nákladné položky balančních pomůcek.

Školní set

Škola

Komise mládeže zveřejňuje podrobnosti k druhému ročníku projektu Školní set. Projekt je zaměřen na spolupráci klubů a školních zařízení v podobě škol a školek. Jak přístoupit v představení projektu a jeho možností. Neptejme se o co jde! Ptejme se proč se do uvedeného zapojit?

Program zářijového setkání HCM

HCM

Zástupci HCM se sejdou před startem mládežnických soutěží na tradičním edukačním semináři, termín setkání je stanoven na 2.9.2018. Místem semináře je hokejbalové hřiště v Letohradě. Program zahrnuje praktické ukázky TJ.

Informace o projektu

Školní den

Projekt s několikaletou tradicí nesoucí název "První školní den? První trénink hokejbalu!" bude v roce 2018 obohacen o školní předměty s tématikou MS juniorů v hokejbale a je tak návazností na úspěchy juniorských celků na mezinárodních akcích v roce 2018. Kluby mohou získat k letákům navíc rozvrhy a sešity, obě položky jsou připraveny v chlapecké a dívčí verzi.

Partneři českého hokejbalu