ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Informace pro účastníky a účastnice letních kempů

ČMSHb

Organizátoři tradičních letních akcí CTM a HCŽ přináší sumární informace pro účastníky včetně možnosti účasti na seminářích obnovy trenérské licence.

Na červnovém setkání HCM bude přednášet M.Kafka a M.Ježdík

HCM

Tradiční červnový seminář HCM obohatí účast lektorů TMS ČOV Martina Kafky a Michala Ježdíka. Seminář se uskuteční v Praze v tělocvičně přímo sousedící s hokejbalovým hřištěm klubu HBC Hostivař.

Mládežnický set

Sroubky

Komise mládeže ČMSHb uvolňuje informace o programu podpory mládežnických hokejbalových klubů s názvem "Mládežnický set". Ambicí projektu je podpořit mládežnické celky při pořízení cenově velmi nákladné položky brankařské výstroje případně dalšího hokejbalového vybavení a zjednodušit klubům kroky navazující na jejich úspěšné náborové projekty.

Informace o projektu hokejbalových kroužků pro školní rok 2018/2019

Kroužky

ČMSHb prostřednictvím Komise mládeže vyhlašuje třetí ročník projektu nesoucí název Hokejbalové kroužky. Hlavním cílem projektu je najít formu vyústění dlouhodobé spolupráce hokejbalových klubů se základními školami pravě v podobě vzniku kroužků a vytvořit tak podhoubí pro systematický nábor mládeže. V probíhajícím školním roce se do projektu zapojilo 11 středisek.

Program podpory příměstských táborů

Loga ČMSHb

Komise mládeže ČMSHb zveřejnila informace k programu podpory náborových příměstských táborů. Jde o druhý ročník projektu, který byl v minulosti hojně diskutován na seminářích HCM a setkání celků mládeže.

Podpora sportovních dní školek a družin

Clinical

Tradiční projekty sportovních dní školek a družin znají formu a druh podpory pro rok 2018. Zapojte se do stále více populárních projektů Komise mládeže podporujících akce pro školní a předškolní mládež.

Informace o projektu náborový set

ČMSHb

Komise mládeže přináší organizátorům náborových projektů mládeže informace o třetím ročníku projektu podpory náborových akcí mládeže. Projekt je pojmenován "Náborový set". Co si pod těmito dvěma slovy představit? Co set obsahuje a jakou cestou je možné jej získat? Na všechny uvedené otázky odpoví článek a dokument k vyhlášení projektu.

Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!

Ilustrační foto - zápis

Komise mládeže vyhlašuje další z ročníků populární náborové akce s názvem "Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal!. Projekt jako již tradičně cílí na náborově perspektivní skupinu budoucích žáků prvních tříd. Organizátoři projektu mohou získat pro náborové aktivity krom letáků také řadu předmětů s dětskou tematikou.

Partneři českého hokejbalu