ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Informace o projektu náborový set

Datum: 10. 04. 2018
Autor: KMM
Sdílej přes:
ČMSHb

Komise mládeže přináší organizátorům náborových projektů mládeže informace o třetím ročníku projektu podpory náborových akcí mládeže. Projekt je pojmenován "Náborový set". Co si pod těmito dvěma slovy představit? Co set obsahuje a jakou cestou je možné jej získat? Na všechny uvedené otázky odpoví článek a dokument k vyhlášení projektu.

Náborový set obsahuje 24 kusů hokejek dětských velikostí obou zahnutí (pravé, levé). O podporu a přihlášení se do projektu se mohou ucházet celky zapojené do organizace projektů HPD (kategorie I.), sportovní dny školek a družin

Cílem akce a hlavní myšlenkou projektu je podpořit organizátory projektů KM ČMSHb zaměřující se na školní mládež cílových náborových skupin. Projekt si klade ambice přispět ke zdárné organizaci náborových projektů (HPD kategorie I, sportovní dny školek a družin) formou dodání setu dětských hokejek. Set dětských hokejek zapůjčitelný dětem na školních akcích může být jedním z bodů zdárné realizace náborových projektů.

Forma podpory:

  • Dodání setu 24 kusů hokejek dětských velikostí obou zahnutí (pravé, levé).
  • Zajištění dodání setu na adresu dle zadání žadatele.

Organizátoři a kluby se zájem získat podporu v podobě náborového setu mohou set získat od 1.3.2018 do 31.10.2018 po odeslání přihlášky do projektu na adresu km@hokejbal.cz. Žádost o podporu musí být kompletně vyplněna.

Náborový set je možné získat pouze 1x ročně. Novinkou pro rok 2018 je navýšení počtu akcí potřebných k získání setu na dvě zorganizované náborové akce.

Dokument vyhlášení projektu - Náborový set

Koordinátor projektu:

  • Roman Hnátek - km@hokejbal.cz a 773 773 044 (koordinátor náborových akcí mládeže)

Partneři českého hokejbalu