ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Doprovodné turnaje k MS 2017 - seniorské kategorie

Datum: 01. 05. 2017
Autor: Patrik Ticháček
Sdílej přes:

Českomoravský svaz hokejbalu vyhlašuje jako součást doprovodného programu Mistrovství světa v hokejbale 2017, které budou od 1.-10.6.2017 hostit Pardubice, sérii turnajů na venkovních mobilních hřištích. 

 

 

oficiální logo MSV rámci blížícího se MS v hokejbale v Pardubicích proběhne velké množství turnajů. K nedávno vyhlášenému Junior Chalange CUP, jehož kvalifikační kola se kvapem blíží, připravují organizátoři spolu s Hokejbal týmem ČMSHb a Regionálním svazem hokejbalu Čechy Východ i turnaje pro seniorské kategorie.

 

POHÁR PŘEDSEDY RSBH - 2.6.2017 od 13:30 hod.

Prvním z těchto turnajů je Pohár předsedy RSHb. Ten je vyhlášen pro kategorii senior, t.j. pro hráče ročník 2007 a starší. Turnaj je vyhlášen pro osm týmů (není nutné, aby se jednalo o oficiální týmy v rámci ČMSHb). Startovné činí 750,-Kč na tým. Hrát se bude na obou mobilních hřištích ve Fanzoně MS ve formátu minihokejbalu 3+1. V rámci startovného obdrží hráči týmu uvedení na soupisce denní vstup na MS (dle rozpisu MS se v uvedený den hraje CZE-ITA /muži/). 

Plakát akce: ms_-_turnaj_predsedy.jpg

Propozice akce: ms_-_turnaj_predsedy_-_propozice.pdf

POHÁR IZS - 5.6.2017 od 10:00 hod.

Dalším vyhlášeným turnajem je Turnaj IZS. Ten je určen nejen hokejbalistům, ale i dalším příznivcům sportů z řad policistů, hasičů, záchranářů či strážníků městské či obecní policie. Je vyhlášen rovněž pro osm týmů, opět ve formátu minihokejbalu 3+1. Turnaj je koncipován jako otevřený, týmy nemusí být evidovány v rámci ČMSHb. Na soupisce mohou být uvedeni pouze hráči či hráčky, jež jsou zaměstnáni u složek IZS. I zde týmy obdrží denní vstupné na utkání MS (dle rozpisu MS se v uvedený den hrají CZE-SVK /ženy/ a CZE-POR /muži/). 

Plakát akce: ms_-_turnaj_izs.jpg

Propozice akce: ms_-_turnaj_izs_-_propozice.pdf

POHÁR REGIONŮ - 8.6.2017 od 13:30 hod.

Třetím z vyhlášených turnajů je Pohár regionů. Je určen pro týmy tvořené z řad funkcionářů a organizátorů akcí jednotlivých regionálních svazů hokejbalu. Opět se bude hrát formou minihokejbalu 3+1 na venkovních hřištích. Na soupisce týmů mohou být pouze funkconáři regionálních svazů a účastníci projektů typu Mladá krev, Junior tým apod. a také rozhodčí dle regionální příslušnosti. Hráči a hráčky obdrží denní vstupné na MS (dle rozpisu MS se v uvedený den hrají čtvrtfinálová utkání).

Plakát akce: ms_-_turnaj_regionu.jpg

Propozice akce: ms_-_turnaj_regionu_-_propozice.pdf

TURNAJ FANKLUBŮ - 9.6.2017 od 13:30 hod.

Posledním turnajem, který je vyhlášen primárně pro seniorskou kategorii, je Pohár fanklubů. Ten je vyhlášen pro členy fanklubů pardubických sportů. Hrát se bude formou minihokejbalu na venkovních mobilních hřištích 3+1. Na soupisku lze uvést pouze členy fanklubů. Účastníci obdrží denní vstupné na MS (v uvedený den se dle rozpisu MS hrají semifinálová utkání).

Plakát akce: ms_-_turnaj_fanklubu.jpg

Propozice akce: ms_-_turnaj_fanklubu_-_propozice.pdf

Přihlášky do jednotlivých turnajů se zasílají elektronicky prostřednictvím e-mailu na tichacek@cmshb.net. Na uvedeném mailu získate případně další informace k uvedeným turnajům.

Kompletní informace k programu Mistrovství světa v hokejbale najdete na www.pardubice2017.com

Oficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu