ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Trenéři hokejbalu

Zveřejněny termíny seminářů zisku D a C licence

Skills

Na rezervačním webu hokejbalových trenérů je možné přihlásit se na semináře zisku D a C licence, které se konají od srpna do září. Místa seminářů byla vybrána na základě zájmu o konání akcí ze strany jednotlivých RSHb.

Nové metodické materiály

Team work

Hokejbalovým trenérům jsou dostupné tři nové metodické materiály a také videa s ukázkami sportovní přípravy mládeže prezentované na únorovém semináři obnovy trenérské licence. Materiály budou trenérům dostupné, jak v elektronické verzi, tak ve verzi tištěné, která bude distribuována během červnových seminářů trenérů a setkání HCM.

Dubnové vydání časopisu COACH

Coaching

Trenérské veřejnosti přinášíme dubnové vydání časopisu COACH obsahující řadu zajimavých rozhovorů, metodických informací a trenérských rad.

Březnové vydaní časopisu COACH

Archiv

Březnové vydání časopisu přináší řadu zajimavých rozhovorů, metodických informací a trenérských rad.

Nový díl časopisu COACH

COACH

Trenérské veřejnosti přinášíme nový díl časopisu COACH, který je vydáván TMS ČOV. 

Nové trenérské materiály

coach

Do sekce trenérů byly doplněny informace o nových trenérských materiálech. Trenéři mohou nově čerpat cvičení a hokejbalové informace umístěné v sekce Metodické materiály. Nová témata materiálů jsou zaměřena, jak na nácvik přihrávky, transition, tak na herní systémy útočné.

Další díl časopisu COACH

Coaching

ČMSHb přináší hokejbalovým trenérům další informace z odborného časopisu COACH, který je vydáván ve spolupráci s TMS ČOV.

Časopis COACH

ČMSHb rozšířil spolupráci s TMS ČOV. Nová forma spolupráce se otevírá prostřednictvím odborného časopisu COACH, který se zaměřuje především na popularizaci tematiky trenérů mládeže a náhledů na metodická doporučení směřovaná k jejich činnosti.

Trenérům jsou k dispozici nové metodické materiály

ilustrační foto

V sekci trenérů byly aktualizovány informace o nových metodických materiálech. Trenéři mohou nově čerpat cvičení a hokejbalové informace umístěné v sekce Metodické materiály. Témata materiálů jsou zaměřena, jak na herní činnosti jednotlivce, herní kombinace, tak herní systémy. Novinkou je také video s ukázkami techniky střelby.

Informace o školení zisku B licence pro sezónu 2017/2018

ČMSHb zveřejňuje informace o školení trenérů hokejbalové B licence, realizovaném ve spolupráci s Trenérskou komisí ČOV, která organizuje pro trenéry sportovních her tzv. "Vědecký základ". Lektory programu jsou například Michal Ježdík, Zdeněk Haník, Pavel Kolář a mnoho dalších renomovaných sportovních osobností včetně zahraničních přednášejících.

Oficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu