ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Trenéři hokejbalu

Nový díl časopisu COACH

COACH

Trenérské veřejnosti přinášíme nový díl časopisu COACH, který je vydáván TMS ČOV. 

Nové trenérské materiály

coach

Do sekce trenérů byly doplněny informace o nových trenérských materiálech. Trenéři mohou nově čerpat cvičení a hokejbalové informace umístěné v sekce Metodické materiály. Nová témata materiálů jsou zaměřena, jak na nácvik přihrávky, transition, tak na herní systémy útočné.

Další díl časopisu COACH

Coaching

ČMSHb přináší hokejbalovým trenérům další informace z odborného časopisu COACH, který je vydáván ve spolupráci s TMS ČOV.

Časopis COACH

ČMSHb rozšířil spolupráci s TMS ČOV. Nová forma spolupráce se otevírá prostřednictvím odborného časopisu COACH, který se zaměřuje především na popularizaci tematiky trenérů mládeže a náhledů na metodická doporučení směřovaná k jejich činnosti.

Trenérům jsou k dispozici nové metodické materiály

ilustrační foto

V sekci trenérů byly aktualizovány informace o nových metodických materiálech. Trenéři mohou nově čerpat cvičení a hokejbalové informace umístěné v sekce Metodické materiály. Témata materiálů jsou zaměřena, jak na herní činnosti jednotlivce, herní kombinace, tak herní systémy. Novinkou je také video s ukázkami techniky střelby.

Informace o školení zisku B licence pro sezónu 2017/2018

ČMSHb zveřejňuje informace o školení trenérů hokejbalové B licence, realizovaném ve spolupráci s Trenérskou komisí ČOV, která organizuje pro trenéry sportovních her tzv. "Vědecký základ". Lektory programu jsou například Michal Ježdík, Zdeněk Haník, Pavel Kolář a mnoho dalších renomovaných sportovních osobností včetně zahraničních přednášejících.

Nové termíny trenérských seminářů

ilustrační foto

V rezervačním systému na školení a semináře hokejbalových trenérů proběhla aktualizace a doplnění nových akcí pro trenéry. Nově jsou vyhlášeny především dva doškolovací semináře za účasti lektorů ČOV, kterými jsou renomované sportovní osobnosti Michal Ježdík a Marian Jelínek. Zájem trenérů přinesl také vyhlášení náhradního termínu pro zisk licence D. Plán akcí naleznete na webu treneri.hokejbal.cz

Školení zisku B licence pro sezónu 2017/2018

ČMSHb pokračuje v oblasti školení trenérů B licence ve spolupráci s Trenérskou komisí ČOV, která organizuje pro trenéry sportovních her tzv. "Vědecký základ". Lektory programu jsou například Michal Ježdík, Zdeněk Haník, Pavel Kolář a mnoho dalších renomovaných sportovních osobností včetně zahraničních přednášejících.

Nové informace pro hokejbalové trenéry

Trenérské hokejbalové veřejnosti přinášíme informace o blížících se seminářích obnovy a také termínech školení zisku licence D. Novinkou je také zveřejnění nových metodických materiálů zaměřených na přípravu hokejbalové mládeže.

Aktualizace termínů trenérských seminářů

V rezervačním systému na školení a semináře hokejbalových trenérů proběhla aktualizace a doplnění akcí pro trenéry. Krom vyhlášení dvou seminářů v rámci MS v Pardubicích, obsahuje přehled školení také 4 semináře zisku licence D. Plán akcí naleznete na webu treneri.hokejbal.cz

Brankářská hokejbalová škola

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu